Akrilik Metakrilat Jel Enjeksiyon

Toprağın altında kalan ya da müdahalesi mümkün olmayan bölgeler ve yerlerde, yapılarda su sızdırmazlığı için düşük viskoziteli (akışkanlığı en az olan) enjeksiyon malzemesidir.

 

Yapılarda zemin temaslı veya yer altı su sızdırmazlığı için en ideal bir çözüm sunmaktadır düşük viskoziteli akışkanlığı az olan aynı zamanda, açık gözenekli yapılardaki yüzeylerde ve nem oluşmasına karşı sızdırmazlık için de kullanılabilirler perde duvar yapımında da veya sonradan oluşacak olan kılcal çatlaklar, segragasyon oluşan bölgelerde, soğuk derz birleşim bölgeleri gibi alanlarda neme ve sızıntıya karşı bariyer oluşturarak gerek perde arkası dolgu gerekse çatlakların kapatılmasında etkin rol oynarlar. Uygulama için değişik formlarda ve bileşenlerde de uygulanabilir.

Asitlere, alkalinlere, tuzlara ve dona dayanıklı enjeksiyon jeli istenilen form ve yapıda uygulama tekniklerine sahip olup hacim degiştirmez, toprak altında deforme olmaz.

 

 

 Bu durumda tamamen reaksiyona giren CARBO akrilat jeli su ve kimyasallar ile çözümlenmez. CARBO enjeksyon jeleri beton ve perde duvar arkasında dolgu ve sızdırmazlık için kullanılması haricinde elektrik kablo kaplamaları ile uyumludur, bina yapısında zararlı asitlere ve tuzlara karşıda dayanıklı olan polimer yapılı jeller alternatif don ve çözülmeye karşı dayanıklıdır.

 

Lütfen uygularken dikkat ediniz:

 

Uygulama basıncı bina yapısının özellikleri ve durumuna baglıdır. En alt matkap deligi seviyesinden başlayarak alttan üste enjekte edilir. Uygulama işleminden bir sonraki oluşturulan delik seviyesine ulaşıncaya kadar veya ortaya çıkana kadar sürdürülür. Reyaksiyon hızı, malzemenin ve yapısal elemanların sıcaklığından etkilenir. Yüksek sıcaklıklar ile jelleşme hızlanır, daha düşük sıcaklıklar reaksiyonu yavaşlatır.

Proje Yönetimi:

Yanıt veren yeri teslim etmek için çevresel sosyal ve ekonomik sonuçlara vurgu yapan uzun ve gururlu bir geçmişimiz var.

Çözümler

Bu durumda yanıt veren yeri teslim etmek için çevresel sosyal ve ekonomik sonuçlara vurgu yapan uzun ve gururlu bir geçmişimiz var.

Faydalar

Çevrenin sosyal ve ekonomik sonuçlarının hızlı kentleşme, iklim ve değişim, eşitsizlik ve kaynak stresine vurgu yapan uzun ve gururlu bir geçmişimiz var.

Sürdürebilirlik

Uygulama ekipleri görevleri belirlenmiş iş planına uygun hareket eden işinde uzman personellerden oluşur.

Keşif Süreci

Keşif süreci çözümün en önemli aşamasıdır. Bu aşamada sorunun kaynağı tespit edilir.

Teknik Danışmanlık

Yalıtımla ilgili her türlü bilgi için bizi arayabilirsiniz. Teknik Danışmanlarımız memnuniyetle yardımcı olacaklardır.

İş Teslimi

Uygulama müdürü iş planına uygun tamamlanmış projeyi iş teslim departmanına sunar.