HAKKIMIZDA

İzobedel üstlendiği liderlik misyonunu yurtdışı uygulamalarında da başarıyla sürdürmektedir.

Bunun bilincinde olmak en başta ülkemiz adına ondan sonra kendi adımıza başarabileceğimiz en büyük vizyondur.

Müşterilerinin teknik danışmanı ve çözüm ortağı olmayı benimseyen, sorunlara ve ihtiyaçlara müşterileri ile birlikte çıkış yolu arayan İZOBEDEL, kaliteyi ve müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktadır.

İzolasyon alanının proje isteklerine uygun olarak; ‘’doğru teşhis’’ ‘’doğru ürün’’ ‘’ doğru uygulama‘’  ” doğru ekip ” ” doğru zaman ” vb. örnekleri çoğaltabileceğimiz konular ve teşhisler bulunmakla birlikte bunların beraberinde,

 

Gerek ürünün TSE, TSEK gerekse uygulamanın uluslararası standartlara (ISO 9001, EN, ASTM) uygun olması sağlanır. kullanılan ürün ve uygulamalar bu doğrultuda kişi şahıs ya da kurul kuruluşlara iletilir.

Ürün ve uygulama gereklerine göre her aşamada gerçekleştirilen kalite kontrol testleri ile işin doğruluğu ve performansının ölçülmesi sağlanır.

Bu doğrultuda okumuş olduğunuz makalemizde olayı bütün şeffaflığıyla sizlere aktarmış bulunmaktayız, web sitemizde belirttiğimiz gibi istediğiniz zaman bizlere iletişim bölümümüzden ulaşıp ücretsiz danışmanlık hizmetimizden mutlaka yararlanmalısınız…

0

Tamamlanan Projeler

0

Devam Eden Projeler

0

Onay Sürecindeki Projeler

0

Yıllık deneyim