Çimanto Poliüretan Enjeksiyon

Kullanım amacı ve metotları doğrultusunda çimento enjeksiyon uygulamasının nasıl gerçekleştirileceği pek çok farklılık göstermektedir. Bu anlamda sondaj makinelerini andıran ve bu iş için özel olarak üretilmiş araçlar ve cihazlar ile çimento enjeksiyonu mümkündür. Aynı zamanda enjeksiyon çalışması öncesinde zeminin durumunu anlamak için pek çok hava ve su testi de yapılmaktadır.

Çimento Enjeksiyon Kullanım Alanları:

Firmamızın daha önce pek çok farklı alanda çimento enjeksiyonu sistemi uygulaması verdiği referanslar bu uygulamanın kullanım alanlarını gözler önüne sermektedir. Bu anlamda çimento enjeksiyonu sistemi uygulaması kabul görmüş en etkili uygulama tekniğidir.

Uygulama alanlarının başında fabrikalar, barajlar ve hes projeleri, tüneller, termodinamik ve elektrik santrallerinde sıkça kullanılır. Gökdelenler, iş ve alışveriş merkezlerinde, metro ve tren yolları, hava alanları gibi büyük yapı alanlarında çimento enjeksiyon uygulaması tercih edilmektedir.

Detaylar ve bilgi almak için bizlerle iletişime geçiniz.

Proje Yönetimi:

Yanıt veren yeri teslim etmek için çevresel sosyal ve ekonomik sonuçlara vurgu yapan uzun ve gururlu bir geçmişimiz var.

Çözümler

Bu durumda yanıt veren yeri teslim etmek için çevresel sosyal ve ekonomik sonuçlara vurgu yapan uzun ve gururlu bir geçmişimiz var.

Faydalar

Çevrenin sosyal ve ekonomik sonuçlarının hızlı kentleşme, iklim ve değişim, eşitsizlik ve kaynak stresine vurgu yapan uzun ve gururlu bir geçmişimiz var.

Sürdürebilirlik

Uygulama ekipleri görevleri belirlenmiş iş planına uygun hareket eden işinde uzman personellerden oluşur.

Keşif Süreci

Keşif süreci çözümün en önemli aşamasıdır. Bu aşamada sorunun kaynağı tespit edilir.

Teknik Danışmanlık

Yalıtımla ilgili her türlü bilgi için bizi arayabilirsiniz. Teknik Danışmanlarımız memnuniyetle yardımcı olacaklardır.

İş Teslimi

Uygulama müdürü iş planına uygun tamamlanmış projeyi iş teslim departmanına sunar.