Poliüretan Enjeksiyon Nedir?

Sızdıran bodrum katlarına yapılan bu tür onarım, yer altı otoparkları veya soğuk mahzenler ve tavanlar gibi yerinde dökme beton duvarlar veya levhalar üzerine katı dökümde uygundur.Blok yapımı için tasarlanmamıştır.

Bu bodrum sızıntı onarımı ve su yalıtımı yöntemi, bodrum katınızın bitmemiş olması ve etkilenen bölgeye kolayca erişilebilmesi koşuluyla en ucuz yöntemdir;kazmaya gerek yoktur

Poliüretan Enjeksiyon, profesyonel bir su yalıtım uzmanı tarafından bir çatlağa doğru şekilde enjekte edildiğinde kalıcı bir sızdırmazlık sağlar.

Poliüretan Enjeksiyon Nasıl Çalışır?

İlk olarak, çatlağın bir tarafında yaklaşık 4 ”derinliğinde ve bir açıyla duvara delikler açıyoruz, böylece delik çatlağın içinden geçtiğinde bunu duvarın merkezinde yapar.
Örneğin, 8 ”kalınlığında bir duvarda, delik duvarın içinden 4” geçecek şekilde deliyoruz.
Çatlağın bir ucundan diğer ucuna yaklaşık her 4 inçlik bir delik açıyoruz ve ardından naylon enjeksiyon portları takıyoruz.


Daha sonra, su ve asidi zorlamak için yüksek basınçlı bir pompa kullanırız (bu, çatlağı temizler ve aşındırır), daha sonra suyla yıkayıp son olarak poliüretan enjekte ederiz.

Proje Yönetimi:

Yanıt veren yeri teslim etmek için çevresel sosyal ve ekonomik sonuçlara vurgu yapan uzun ve gururlu bir geçmişimiz var.

Çözümler

Bu durumda yanıt veren yeri teslim etmek için çevresel sosyal ve ekonomik sonuçlara vurgu yapan uzun ve gururlu bir geçmişimiz var.

Faydalar

Çevrenin sosyal ve ekonomik sonuçlarının hızlı kentleşme, iklim ve değişim, eşitsizlik ve kaynak stresine vurgu yapan uzun ve gururlu bir geçmişimiz var.

Sürdürebilirlik

Uygulama ekipleri görevleri belirlenmiş iş planına uygun hareket eden işinde uzman personellerden oluşur.

Keşif Süreci

Keşif süreci çözümün en önemli aşamasıdır. Bu aşamada sorunun kaynağı tespit edilir.

Teknik Danışmanlık

Yalıtımla ilgili her türlü bilgi için bizi arayabilirsiniz. Teknik Danışmanlarımız memnuniyetle yardımcı olacaklardır.

İş Teslimi

Uygulama müdürü iş planına uygun tamamlanmış projeyi iş teslim departmanına sunar.