İzobedel Membran

İzobedel İzolasyon, çatının nefes almasını sağlayan ve rüzgar, yağmur ve kar girişine karşı korumaya yardımcı olan özel olarak tasarlanmış membran çatı kaplama membranları üretmektedir.

İhtiyaçlarınıza bağlı olarak, hafiften ağır ağırlığa kadar seçim yapabileceğiniz farklı çatı kaplama membranı çeşitleri vardır. Dayanıklı ve kurulumu kolay çatı membran ‘ımız eğimli çatılar için mükemmeldir.

25 yılı aşkın bir süredir yalıtım endüstrisine öncülük ediyoruz ve ürünlerimiz İngiltere ve Avrupa’daki yerel ve ticari müşterilerimiz için mevcuttur.

Mülkünüz için, ticari veya evsel, doğru çatı kaplama membranını seçme konusunda yardım ve tavsiye için, projeniz için en iyi çözümü seçmenize yardımcı olabilecek profesyonel müşteri hizmetleri ekibimizle bugün iletişime geçin.

Örtü membranlar ağırlıklı olarak bitüm olmak üzere PVC, EPDM gibi polimerlerden de üretilebilmektedirler. Örtü membranların en önemli özelliği fabrika koşullarında belli kalınlıklarda ve birçok katkı maddesinin bileşimiyle uzun raf ömrüyle üretilmiş olmasıdır.

Tüm ürünlerimizi endüstri standartlarını karşıladıklarından emin olmak için üretiyoruz ve size huzur veriyor.

Örtü membranlar ağırlıklı olarak bitüm olmak üzere PVC, EPDM gibi polimerlerden de üretilebilmektedirler. Örtü membranların en önemli özelliği fabrika koşullarında belli kalınlıklarda ve birçok katkı maddesinin bileşimiyle uzun raf ömrüyle üretilmiş olmasıdır.

Su yalıtımında doğru malzeme seçimi kadar uygulama kurallarına uymak da önemlidir. Doğru malzeme seçimini suyun korunacak yüzeye gelişi, yüzeyin fiziksel ve kimyasal özellikleri, yalıtımın üzerinde bir koruma tabakasının olup olmayışı ve iklim gibi faktörler belirler. Yalıtım malzemesinin uygulanışı ise temel ancak bazı durumlarda iş yükünü arttıran kurallara bağlıdır. Bu kurallara tam anlamıyla uyulmaması yalıtım yatırımını boşa çıkarabilmektedir. Bohçalanmış bir temelde ya da şap ve seramik altında kalmış bir teras yalıtımındaki su kaçağı kolaylıkla telafi edilemeyecek zararlar açacaktır.

Örtü membranlar genellikle taşıyıcı keçeli üretilirler. Bu bileşenlerinde kullanılmış temel yalıtım malzemesinin esneme özelliğini arttırır. Yüzeyin hareketlerine ve ısı farklarıyla yaşanan genleşme farklılıklarına dayanıklı hâle gelir. Bu gibi amaçlarla örtü membranlar içine yerleştirilen taşıyıcı keçeler genellikle polyester, cam dokuma. Bitümlü örtüler okside bitümlü örtüler ve polimer bitümlü örtüler olarak ikiye ayrılır.

Proje tanıtımı

Yanıt veren yeri teslim etmek için çevresel sosyal ve ekonomik sonuçlara vurgu yapan uzun ve gururlu bir geçmişe sahibiz.

  • Karmaşık ve küresel yanıt veren yer.
  • Faaliyet gösterdiğimiz toplumun faydası.
  • Uzun ve gurur verici bir geçmişimiz var.
Sonuç

Bu durumda yanıt veren yeri teslim etmek için çevresel sosyal ve ekonomik sonuçlara vurgu yapan uzun ve gururlu bir geçmişimiz var.

  • Sorun merkezini bulma, vaktinde başlama.
  • Çevreye zarar vermeden proje odaklı.
  • Sonuç odaklı zamanında proje teslimi.