İzobedel, İMSAD Üyesidir

İzobedel, İMSAD Üyesidir

İmsad İnşaat sektörünün en güçlü sivil toplum kuruluşudur. Bünyesinde tüm inşaat melezlerinin temsilcilerini barındırır. İZOBEDEL’in İMSAD üyeliği hem İMSAD hem de İZOBEDEL nezdinde önemli kazanımlarla sonuçlanmıştır.

İZOBEDEL Türkiye İMSAD Yalıtım Komisyonu Üyesidir.


 Türkiye İnşaat Malzemesi Sanayicileri Derneği, 1984 yılından kurulmuş olup inşaat sanayisini yurt içi ve yurt dışında temsil eden bir sivil toplum örgütüdür.

87 büyük şirket, 51 dernek ve 3 üniversite üyesi ile sektöründe 32 binden fazla noktaya etkin bir şekilde ulasan Türkiye İnşaat Malzemesi Sanayicileri Derneği (Türkiye İMSAD), Türk inşaat malzemeleri sanayisini bir bütün olarak ele almayı, sürdürülebilir büyümeyi ve gerek yurt içinde gerekse yurt dışında işbirliklerinin geliştirilmesini amaçlamaktadır.

Bu doğrultuda bir yandan iç pazardaki gelişmeleri yakından izlerken, diğer taraftan ihracattaki başarının artarak sürdürülebilmesi için hedef dış pazarları yakından takip etmektedir. 2011 yılında Brüksel temsilciliğini kuran, sektörel projeler yürüten, raporlar çıkaran Türkiye İMSAD, Avrupa Komisyonunun fonladığı birçok projeye de liderlik etmektedir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir